/LIVE TEXT/ Război în Ucraina, ziua 792: Rachete secrete și copii întorși acasă. Rusia vrea să saboteze summitul de pace

Anunț de angajare: TV8 este în căutarea unui/unei manager de oficiu

missing
26 ianuarie 2018, ora 15:23

Cerințe:

  • studii superioare;
  • să vorbească la perfecție limba română. Rusa şi engleză – la un nivel avansat (scris și vorbit);
  • să posede cunoştinţe de operare PC (Office) la nivel avansat;
  • să posede aptitudini excelente de comunicare verbală și scrisă;
  • să fie o persoană organizată, responsabilă și cu un pronunțat spirit analitic.

Responsabilități:

  • îndeplinirea sarcinilor trasate de Directorul General;
  • îndeplinirea sarcinilor de secretariat;
  • recepționarea și redirecţionarea apelurilor telefonice;
  • întocmirea documentelor de informare pentru Directorul General;
  • asigurarea confidențialității informațiilor;
  • gestionarea și repartizarea corespondenței primite/emise;
  • gestionarea documentelor;
  • etc.

Se oferă:

  • salariu atractiv;
  • pachet social:
  • condiții bune de muncă într-un colectiv prietenos;
  • orar de muncă de luni până vineri.

Persoanele interesate sunt încurajate să transmită CV și o scrisoare de motivație de cel mult o pagină la următoarea adresă: redactia(at)tv8.md. Termenul limită de depunere a dosarelor este data de 5 februarie 2017.

Abonează-te la știri pe e-mail

TV8.md este site-ul de știri din Republica Moldova cu noutăți sociale, politice și economice de ultima oră, meteo astăzi, emisiuni, interviuri și investigații.
TiktokFacebookInstagramYoutubeTelegram

© 2024 TV8.md. Preluarea materialelor publicate pe tv8.md se face doar cu citarea sursei și prin intermediul unui link activ către pagina articolului.

FacebookInstagramYouTubetwittertelegramtelegram