/LIVE TEXT/ Război în Ucraina, ziua 791: Rachete secrete și viceministru arestat! SUA și UE oferă ajutor, iar Rusia anunță un acord cu Kievul

Vino în echipa tv8! Angajăm șef(ă) a departamentului online

missing
06 august 2021, ora 10:33

TV8 este în căutarea unei persoane energice, creative, cu spirit de inițiativă și curiozitate, care să gestioneze echipa de online – redacția tv8.md și echipa de SMM

Responsabilități de bază

  • Elaborează strategia de dezvoltare și direcțiile principale de activitate a departamentului online ( redacția tv8.md și SMM)
  • Gestionează procesul de activitate cotidiană a redacției tv8.md și a echipei de SMM
  • Planifică, organizează, monitorizează și controlează activitățile echipelor de SMM și tv8.md
  • Elaborează rapoartele către finanțatori în corespundere cu solicitările acestora
  • Asigură buna funcționare a departamentului

Candidatul ideal

  • Studii universitare în jurnalism, comunicare, științe sociale și în alte domenii relevante;
  • Minimum un an de experiență profesională în domeniul managementului media, PR, sectorul asociativ;
  • Experiență profesională în domeniul mass-media;
  • Abilități de planificare, organizare, control, evaluare, raportare;
  • Abilități de a lua decizii proactiv;
  • Competențe digitale: cunoașterea calculatorului și a programelor de bază;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza reprezintă un avantaj.

Dacă ești potrivit pentru această funcție și vrei să muncești alături de noi, trimite-ne CV-ul la adresa de email: hr@tv8.md. Ulterior, te vom invita la un interviu, la care vom face cunoștință și vom discuta toate detaliile legate de job-ul la care aspiri.

Abonează-te la știri pe e-mail

TV8.md este site-ul de știri din Republica Moldova cu noutăți sociale, politice și economice de ultima oră, meteo astăzi, emisiuni, interviuri și investigații.
TiktokFacebookInstagramYoutubeTelegram

© 2024 TV8.md. Preluarea materialelor publicate pe tv8.md se face doar cu citarea sursei și prin intermediul unui link activ către pagina articolului.

FacebookInstagramYouTubetwittertelegramtelegram