Instagramul este mai mult decât o rețea socială, este o aplicație de estetică, o adevărată bibliotecă virtuală de fotografii, în care utilizatorii pot găsi poze pe absolut orice temă, poze care generează mii de aprecieri. Printre cele mai urmărite conturi de Instagram din Moldova sunt cele ale interpreților și ale bloggerilor de modă:

1. Xenia Deli – 830 k followers

Merry Christmas guys ????❤️ dress from @d_angelann

A post shared by Xenia Deli (@xeniadeli) on

2. Iurie Belegurschi 481k followers

A snowy delight ⛄️ What are you getting up to this Christmas? My team and I will be exploring ice caves in the midst of winter in beautiful Iceland. Join us on our next photo adventure around this wild place we call home. More info at link in my bio!

A post shared by Iurie Belegurschi (@iuriebelegurschi) on

3. Ilie Bivol 478k followers

L A M U L Ț I A N I 2 0 1 8 ???❤️?

A post shared by Ilie Bivol (@ilies_vlogs) on

4. Carla’s Dreams 469k followers

#Beretta

A post shared by Carla's Dreams (@carlasdreams) on

5. Dan Balan 353k followers

6. Doina Ciobanu 352k followers

7. Nicoleta Nuca 280k followers

From Wien with love.. ❤️ #wien #christmasholidays

A post shared by Nicoleta Nuca (@nicoletanuca) on

8. Eva Timus 243k followers

Вы знаете, что люди могут не вернуться? зажав всю волю в кулаке, Вас отпустить? и как-то утром с мыслями, но не о Вас, проснуться и больше Вас не ждать и не о Вас грустить. Вы знаете, что люди могут не вернуться? не выдержать, свой мир сломав, Вас не простить? и со слезами на глазах от Вас на 100 ключей замкнуться и понимая, что нет сил, Вас навсегда забыть. задумайтесь, о том, что люди могут не вернуться и могут не писать, не волноваться, могут не звонить… и никогда… и никогда Вам к ним уже не прикоснуться… задумайтесь, а кто еще Вас сможет так же полюбить? ????????????

A post shared by Ева Тимуш (@eva_timus) on

9. Iuliana Beregoi 219k followers

10. Katy Black 189k followers

11. Sanziana Negru 161k followers

Only ???

A post shared by SANZIANA NEGRU (@sanziananegru) on

12. Irina Rimeș 156k followers

Fii cosmos ✨ #orasulfaptelorbune @radiozuoficial @comaroni.andrei @idrumteo

A post shared by Irina Rimes (@irinarimes) on

13. Andrew Rayel 143k followers

14. Cristina Gheiceanu 112k followers

15. Jad Chukri 109k followers

?

A post shared by Jad Chukri ?? (@jad.chukri) on

16. Mia Beschieri 104k followers

17. Diana Curmei 102k followers

Love me some Spanish winter? Los pimientos de padrón estaban muuuuy ricos ?

A post shared by Diana Curmei (@easyneon) on

18. Maria Bagrin 93.8k followers

Can’t decide about heels when i have wool loafers ??? #ChristmasTree #XmasOotd

A post shared by Maria Bagrin (@mariabagrin) on

19. Olga Verbitchi – 85.3k followers

All eyez on ya✨

A post shared by Oli ? (@olgaverbitchiofficial) on

20. Nicoleta Buru 81.6k followers

Kind of Christmas ready ????Where are you celebrating it this year? ??

A post shared by Nicoleta Buru (@reinventyourself) on

Pentru a fi la curent cu cele mai importante știri te așteptăm pe Telegram. Pentru reportaje video și emisiuni ne găsești pe Youtube, pentru fotografii și stories vino pe Instagram, iar pe Tik Tok îți oferim o doză de amuzament


Suntem liberi și scriem pentru tine. Tu meriți! O facem cu pasiune, dedicație și onestitate. Iar pentru a continua, avem nevoie de ajutorul tău!

Susține redacția TV8.md cu o donație pe contul nostru de PayPal sau Patreon.

Îți mulțumim!